Harley- kastrát

P Harley Harry of Sudden Blazing

PP jméno:
Volací jméno:
Plemeno:
Barva:
EMS kód:
Datum narození:
Váha:

Výstavy:


Chovatel:
Majitel:
Harley Harry of Sudden Blazing, CZ
Harley, Pan MotorČička
Mainská mývalí kočka
Modrý tygrovaný s bílou
MCO a 09 23
27. 6. 2009

5kg (12měs.)

6x V1, 3x CAP, titul PREMIOR

Bc. Lenka Koblížková
Jiřina Nováková

 

... Mainské mývalí kočky se nám odjakživa líbily. Hlavně tedy proto, že náš kocourek Micky byl pravděpodobně s Mainou příbuzný. Po jeho odchodu nám bylo smutno a život bez kočičky jsme si už nedokázali představit. A tak začalo hledání kocourka nového. Na plemeni jsme se nemuseli ani domlouvat a celá rodina začala hledat malé maiňátko. Inzerátů jsme prošli hromadu a objevili jsme chovatelskou stanici Sudden Blazing, kde se nám hrozně líbily kočičky z vrhu Ch. Jenže taťka si stál za tím, že chce k sobě alespoň ještě jednoho chlapa a tak jsme museli hledat dále. Tedy- stačilo pouze překliknout z vrhu Ch na vrh H a bylo to :-)) Harley se nám zalíbil nejvíc, avšak nebylo ještě tak úplně jisté, zda je stále volný, ale slovo dalo slovo, mail dal mail, návštěva dala návštěvu a Harley je náš:-))
Myslím, že jsme si lépe vybrat nemohli. Všechny Mainy z chov.st. Sudden Blazing jsou nádherné, mazlivé, hravé, no zkrátka dokonalé. Bylo to dlouhééé čekání, ale kdo si počká, ten se dočká a Pan Motorčička je už s námi doma.
A jaký je Pan motorčička? Jedním slovem prostě úžasný. Velice komunikativní, vnímavý, živý, mazlivý a taky zlobivý:-)) Ráno zazvoní budík a najednou slyšíte dusot a Harley běží a hnedka se začne mazlit a když to nezabere, použije i zoubky, nebo drápky. Pomáhá při jakékoliv práci, nejraději kontroluje pračku, sedne si před a vydrží koukat i 15 min. Dále má velice rád vodu a tím pádem i rybičky v akvárku. Se psy se sblížil velice rychle. Nejdříve sice bručel, ale nyní si s Bree hraje, spí s ní i v kleci. Se Sandy si také zkouší hrát, ale ta mu dá najevo, že s ní opravdu nic nebude.
Harley zkrátka zaplnil místo v srdíčku všem v naší rodině. Bree má z něho ohromnou radost, konečně má k sobě někoho rovného:-)) Hodně lidí se mě ptá, proč Pan Motorčička. vysvětlení je jednoduché: Motor-motorka- harley, pak bych mohla také napsat, že jako by měl v sobě veelice výkonný motůrek:-)) a čička: protože kočička. A to pan je snad vám všem jasné:-) Harley je zkrátka Pan, který nás má všechny, včetně psů, omotané kolem tlapky